Думка дня

Є дві нескінченні речі — Всесвіт і людське глупство. Хоча, щодо Всесвіту я не впевнений.

© Альберт Ейнштейн

Сайт відновив роботу

Останнім часом я трохи займався відновленням та апгрейдом сайту. І ось ця робота закінчена! Майже… :)

Отже найголовніше, що було зроблено — це, власне, відновлення роботи. Сайт певний час не працював, а я не мав часу та бажання цим займатись. І ось нарешті це сталось! Тепер сайт працює в повному обсязі а крім того був проведений певний апгрейд.

Була повністю перероблена верстка. Попередня робилась років сто тому, без урахування тенденцій користування за допомогою мобільних пристроїв з маленькими екранами. Тепер сайт коректно відображається на екранах будь–яких розмірів.

Забрав кілька тупих і зайвих скриптів. Що пришвидшило рендерінг сторінок. Повністю переробив бекенд. Зробив людський пагінатор. Замінив шер–кнопки.

Перероблено дизайн. Він був трохи осучаснений, при цьому загалом залишився в дусі старого. Додав трохи ненав'язливої анімації.

Структура сайту була спрощена. Забрав кілька зайвих сторінок.

Додав мультимовність. Тепер на сайті з'явилась українська та російська версії. Перша працює за замовченням. Але багато статей мають лише одну мовну версію, тому перемкнутися на іншу мову з таких сторінок неможливо. Треба перейти на сторінку, що має переклад і тоді перемикатись. Це, наприклад, головна сторінка та сторінка рубрик. Або ця стаття. Або будь–яка інша стаття, що має іншу мовну версію.

Коментарі

Коментувати