Думка дня

Той, хто шукає міліони, доволі рідко їх знаходить, але той, хто їх не шукає, — не знаходить ніколи!

© Оноре де Бальзак

MLS Shield і купа інших смаколиків

Сьогодні відправляли на фронт броньовики MLS Shield, а разом з ними кілька пікапів Mitsubishi, вантажівок Leyland DAF, цілу купу дронів EVO і загадкові коробочки Motorola. Це стало можливим завдяки Фонду Порошенка, ГО Справа громад і цілій армії чудових людей. Ну і я трохи долучився. :) А як же ж без мене? Без мене — ніяк! :)

Вранці ми приїхали на полігон де нас зустріла вишикувана в кілька рядів техніка.

полігон

З цього і почався огляд. Чесно кажучи, від такого видовища очі розбігалися. Все хотілося помацати, покрутити, подивитись. Єдине незрозуміло — з чого почати. :)

ряди техніки

Найближче до мене стояв ось цей броньовик «Captain America». І до речі, саме на нього я й донатив. Так що отой червоний гак був придбаний за мій вклад. :)

Captain America спереду

Ця синя табличка в центрі містить QR-код з посиланням на сторінку донатів. Не дивлячись на те, що броньовики вже поїхали на фронт, гроші на їх купівлю все ще збирають. Так, їх придбали в борг. Тому не соромтесь, заходьте на сторінку донат-платформи ГО Справа громад і закиньте копійчину на добру справу.

Wolverine спереду

От звідки я знаю на який саме броньовик я складувався грошима? Спитаєте ви. Бо кожний броньовик помічений відповідним супер–героєм зі Всесвіту Марвел. Відповім я. Наприклад, я донатив на «Captain America», на фото вище — «Wolverine», а на фото нижче — «Hulk». Легко впізнати.

Hulk ліва фара

Чому супер–герої? Бо це машини для супер–героїв — для дуже крутих хлопців з ДШВ. Тут навіть фари світяться круто.

полігон

А оце той самий гак крупним планом. Насправді ні. Це гак на іншій тачці. :)

гак

Насправді фото не передає всіх масштабів цих броньовиків. Вони просто величезні! На фото нижче ви бачите моїми очима, як я, при своєму зрості в 1,8 м, с цього ракурсу не бачу капот зверху. Загальна висота броньовика майже 3 метри, ширина — 2,5 метри, а довжина — 6,3 м.

лівий бік

Кожна машина оснащена запаскою. А на корпусі має такі собі кишеньки для різного краму. Вікна оснащені бійницями, а над тим вікном, що поруч з запаскою, є спеціальна фара, щоб підсвічувати тих кацапів, котрих через ті бійниці полюватимуть.

вид правої сторони

Це місце переднього пасажира. Бачите цю гармошку під ним? Це амортизатор. Сидіти в цьому кріслі дуже комфортно. Думаю, і по роздовбаних полях буде їздити достатньо м'яко. Те саме й в водія.

місце пасажира

А це ось така товщина дверей. Лінійки в мене не було, тому притулив палець для візуального порівняння. Не менше сантиметра товщина броні, як мені здалося. І така вона всюди, не тільки на дверях водія.

броня

Ззаду є дві двері для задніх пасажирів. До речі, обабіч стоять доволі великі пікапи — можна візуально оцінити розмір броньовичка.

задні двері

А це на камеру потрапив «Ghost Rider» від фонду Порошенка. Власне це вся техніка від фонду Порошенка, який сплатив за неї рівно половину вартості. Решту сплатив я. Ну, не всю решту, звичайно… Але трішки таки сплатив! :)

Ghost Rider

А ось і «Rocket Racoon». Я фоткав ці наліпки, щоб було зрозуміло, що то не одна машина на всіх фото, а все ж таки їх багато. А то знаю я вас, почнете розповідати казки. :)

Rocket Racoon

Ось так виглядають місця для задніх пасажирів. Наразі вони складені. Місця тобто. Не пасажири. І в такому положенні цю машину можна використовувати для перевезення вантажів. Взагалі машина може потягнути майже 3 тонни навантаження. Ну, а сама важить більше 10 тонн.

полігон

Ну, а приблизно так виглядає десант, який тільки–но завантажився в машину. :) Насправді, ну як було можливо не покатати дітей? Ну, ніяк не можливо! :) Я в машині не сидів, але вона проїжджала повз і це було потужно.

полігон

Ой! Я хотів сказати, що я в машині не їхав, а так сидів, да… Ну, і приблизно так виглядає щаслива мармиза водія броньовика MLS Shield, коли не треба заправлятися за свої гроші. Бо 6,7–літровий турбодизель, самі розумієте, жере як кінь. Як 360 коней… Крутний момент — 1100 Нм — майже, як шурупокрут в сина маминої подруги.

водій броньовика

Бачите, яка крута футболка на фото? Хочете собі таку? То задонатьте на броньовики і буде вам щастя! :) Ось пряме посилання.

А так виглядає місце водія очима водія. Ото червоне — то не ті кнопки про які ви подумали. А було б непогано. До речі тут коробка–автомат і є кондиціонер. А ще два великих дисплея над лобовим вікном водія і ще один невеликий — праворуч. Руль трішечки спортивний, як зараз модно, звичайно, з логотипом виробника — MLS.

місце водія

Були й більш прості тачки. Переобладнані під воєнні пікапи.

пікап

Я бачив Mitsubishi. Можливо були й інші, не придивлявся. Не заради них я туди їхав, як ви розумієте.

Mitsubishi правий бік

Але річ безумовно корисна. На фронті легкі машини теж потрібні і вони там просто горять. Іноді — в прямому сенсі слова.

полігон

Як ви розумієте, єдине місце, де можна було посидіти на цій вечірці, — за кермом. :) Ну, я й трохи посидів. А то дехто думає, що вже бачив мене за кермом, хоча насправді - ні. Але ось тепер можна подивитися, як це виглядає насправді. :) Більше не плутайте!

водій пікапу

Ну, а крім того були вантажівки. Це перші, з великої партії, вантажівки з Великої Британії.

вантажівка

Бачите, навіть руль праворуч? На скільки я пам'ятаю, можу й помилятися, вантажівок Leyland DAF буде закуплено 200 штук.

DAF

Ну і все це приїхало нам показатись не порожнє, а з от таким наповненням.

Motorola

Ціла купа дронів EVO II та EVO Lite. Вони використовуються для розвідки, спостереження та корегування вогню.

дрони

І все це завдячуючи оцим людям. Які долучились до допомоги українській армії. Хтось — як організатор, хтось — як донор, а для когось це вже стало роботою.

люди

А ось безпосередньо ті люди чий внесок є визначальним.

Бірюков

І в них такі самі круті футболки, як в мене. :)

Порошенко

Ну, а на цьому все. Висновок такий: донатьте на армію і буде вам що донатити на армію і не тільки. А щодо техніки… Я досі в захваті. :) Оскільки броньовики з пікапами я протестував, можу з усією відповідальністю заявити, що нашим воїнам буде зручно, комфортно і безпечно.

Коментарі

Коментувати